Inloggen besloten omgeving

Golf Residentie Dronten
Inloggen VVE
Navigatiemenu

Wandeling door de golfbaan met veel info

Paul van Rijn

15 oktober 2025

De organisator van de wandelingen door onze golfbaan, Theo Ribbink, meldt dat op 5 oktober er een groep van 14 deelnemers aanvankelijk dachten aan een regenwandeling maar dat viel gelukkig erg mee. Er werd over de hole 1 t/m 9 gelopen. De groep maakte kennis met Herman van Someren namens de golfclub en Dirk de Haan namens de werkgroep Natuur & Milieu, zij vertelden wat er qua natuur en baaninrichting te zien is op onze mooie golfbaan. Theo gaf zelf een demonstratie golf en sloeg in 4 slagen de bal in de hole op een par4 baan.

Rond 12 uur was de groep weer teug bij De Vier Seizoenen, waar met een kopje koffie in goede sfeer verder nagepraat werd. Velen gaven te kennen volgend jaar graag weer mee te lopen om de volgende 9 holes, 10 t/m 18, te ontdekken.

Wat deze wandeling altijd zo bijzonder maakt, is dat de deelnemers verrast zijn hoe mooi en groot de baan is en wat er allemaal over te vertellen valt. Wilt u ook eens meelopen? Hou dan de aankondiging in april/mei in de gaten. U bent van harte welkom!

Deel dit bericht

Gerelateerde berichten

Bekijk meer

Bekijk alle nieuwsberichten

Onze golfclub wordt gesponsord door