Kars Lanting op 76-jarige leeftijd na langdurige ziekte overleden

Hans de Jongh

6 december 2021

DOOR HANS DE JONGH

In verpleeghuis De Regenboog in Dronten is maandagmorgen op 76-jarige leeftijd Kars Lanting overleden. Samen met zijn echtgenote Trees behoorde hij tot de eerste groep leden van de golfclub. Hoewel Kars al ruim vier jaar werd verpleegd in De Regenboog, vanwege Alzheimer, overleed hij aan de gevolgen van Covid-19.

Kars Lanting genoot in zijn gezonde jaren zichtbaar van het golfspel. Door zijn vrienden werd hij omschreven als een blijmoedig en vrolijk mens. Hij raakte enkele dagen geleden in het verpleegtehuis besmet met het coronavirus. Daardoor verslechterde zijn toch al broze gezondheid zienderogen.

Zaterdagmiddag wordt Kars in Lelystad gecremeerd. Dat gebeurt vanwege de coronabeperkingen in de beslotenheid van familie en enkele vrienden.

 

 

 

 

 

 

 

 

Deel dit bericht

Gerelateerde berichten

Bekijk meer

Bekijk alle nieuwsberichten

Onze golfclub wordt gesponsord door