Het wegenbouwbedrijf NA Infra uit Swifterbant, dat begin vorig jaar het schelpenpad op de eerste lus heeft vervangen voor het fraaie asfaltpad, begint binnenkort met het aanbrengen van een slijtlaag van split. De eerste lus is daarom op donderdag 20 en vrijdag 21 augustus niet beschikbaar voor het golfspel.
De seniorencompetitie van 20 augustus moet daarom uitwijken naar de tweede lus en wordt een 9-holeswedstrijd. De Mixed Fridaywedstrijd van 21 augustus ondervindt er geen hinder van omdat het een twee-banenwedstrijd betreft. Dat wil zeggen dat er negen holes gelopen worden bij de OGD en de 9 holes van de tweede lus op onze baan.
Het feitelijk aanbrengen van de splitlaag gebeurt op 21 augustus. De dag eraan voorafgaand wordt gebruikt om een aantal oneffenheden die op het asfaltpad zijn ontstaan te verwijderen. Dat is met name het geval in de scherpe bocht bij hole 3 en op enkele zogenoemde opdrukplaatsen die zich bij de holes 7 en 9 hebben gevormd.