Inloggen besloten omgeving

Golf Residentie Dronten
Inloggen VVE
Navigatiemenu

Dames 50plus moeten met tweede eindplek genoegen nemen

Hans de Jongh

1 mei 2026

Dronten Dames 50 plus struikelde in de competitie op deze baan van de Hilversumsche.

De Dames 50 plus hebben een spannende competitie achter de rug maar kunnen promotie naar de Hoofdklasse vergeten. Tegen Hoogland verloor het team van captain Kitty Schipper met maar liefst 4-18. Dat betekent dat zij waarschijnlijk genoegen moeten nemen met een tweede plek in de ranking. “Een wedstrijd om gauw te vergeten”, oordeelt een realistische captain.

De Amersfoortse tegenstander domineerde de hele wedstrijd hoewel beide teams op papier niet voor elkaar onder deden. Nochtans werden vijf singles verloren en slechts een gewonnen. Bij de Greensomes was het niet veel anders: twee verloren en een gewonnen. Aan het weer lag het niet, aan de baan van de Hilversumsche ook niet. “We zijn aan de spanning ten onder gegaan”.

Voor de Drontense dames was dit hun laatste competitiewedstrijd. Hoogland moet er nog een spelen tegen Nunspeet. Het is in theorie ondenkbaar dat het resultaat van die wedstrijd de eindstand nog kan beïnvloeden. Die laatste wedstrijd wordt overigens op de baan van de Golfresidentie gespeeld. Op donderdag 7 mei.

Deel dit bericht

Gerelateerde berichten

Bekijk meer

Bekijk alle nieuwsberichten

Onze golfclub wordt gesponsord door