De Golfer van de Maand-titels over augustus gaan naar Ferry Wobma (hcp 13.4) en Cam Friend (hcp 26.4). Ferry Wobma won de Strokeplaywedstrijd uit de Mitra Maandbeker competitie met een netto score van 68 slagen en Cam Friend won de Stablefordvariant met een spectaculaire score van niet minder dan 48 punten.
De tweede prijs bij de lagere hcp’ers was voor Marco Oussoren (hcp 13.3). Hij had een netto score van 71 slagen. De tweede prijs bij de hoge hcp’ers ging naar Anna Roos (hcp 26.5) met een score van maar liefst 44 punten. De derde prijs bij de lage hcp’ers was met 72 slagen voor Mariëlle Geraets (hcp 11.6). De derde prijs in de Stableford klasse was met 39 punten voor George Roos (hcp 26.5).
De beide winnaars kunnen de komende maand rekenen op een gegarandeerde parkeerplaats bij de achteringang van het clubhuis. De parkeerruimte daar is intussen met witte lijnen gemarkeerd om te voorkomen dat de winnaars van een reserveringsplaats niet voldoende ruimte hebben om hun voertuig goed te kunnen parkeren.
De handicap van Cam Friend zakt vanwege zijn winst in één keer met 3.9 punten naar 22.5. Die van Ferry Wobma daalt met 0.6 punten naar 12.8. De beste bruto score was met 82 slagen voor Mark Visch met een hcp van 3.2. De tweary bij de dames werd geslagen door Anna Roos en bij de heren door Ed Visch.
De vijfde competitiewedstrijd uit de serie van 7 trok 40 deelnemers totaal; 22 van hen speelden Stableford en de resterende 18 Strokeplay.